duben – Svazová voda ČR

První letošní vycházka se povedla nad očekávání, díky šupináči 87cm 13,1kg. Za exil carplife Marek.

duben – Svazová voda ČR

Ahoj, na víkend se ochladilo, přesto jsem na dva dny k vodě vyrazil. Poprvé jsem vyzkoušel krmné boilies Kokpro a poměr cena/kvalita mě velmi mile překvapil. Kaprům se po ochlazení moc nechtělo, přesto jsem nějaké záběry udělal a přes hranici deseti kilogramů se také přehoupl. S pozdravem Ondra.

duben – Svazová voda ČR

Ahoj, krmené místo se mi parádně rozjezdilo a já si to užíval, protože začátkem dubna jsem snad nikdy takové množství záběrů od velkých ryb neudělal. Zasílám další dva večerní šupíky, které jsem ulovil na Kokpro. Ten větší měl rovných 15kg a boilies z něj teklo proudem, aby také ne při těch krmných dávkách :) Zdraví Ondra.

duben – Svazová voda ČR

Ahoj parto, letos jsem se tak jako v minulém roce začal věnovat hlavně chytáním na pro mě neznámých lokalitách a dlouhodobé předkrmování kvalitním boiliem KOKpro přineslo své ovoce už na začátku dubna! Po dlouhém souboji, kdy se ke konci kapr v plytké vodě u břehu nebezpečně převaloval a neustále mu trčela hřbetní ploutev nad vodu žraločím stylem, jsem neváhal ani vteřinu, vlezl pro něj do studené vody a úspěšně podebral. Míry úžasného lysce byly 96cm a 17,9kg a já prožil euforii. Celkově se mi na této výpravě dařilo a o další úlovky se brzy podělím. S pozdravem Ondra.

březen – Svazová voda ČR

Ahoj, posílám další úlovky na Kokpro. :) Tentokrát jsem si zachytal opravdu parádně a zase posunul o něco výše letošní maximum. S pozdravem Ondra.

březen – Svazová voda ČR

Ahoj, další výprava byla dost mrazivá. Podařilo se mi chytit více ryb a velikost se taky pomalu, ale jistě zlepšuje! K úlovkům pomohlo opět oblíbené Kokpro. Zdraví Ondra.

březen – Svazová voda ČR

Ahoj, první letošní vlašťovka přiletěla :) Úspěšnou nástrahou bylo Kokpro. Zdraví Ondra.