Rok 2011

29.9. – 2.10. Svazovka ČR

Neodolal jsem pokušení vypravit se s Mirkem Velechovským na pro mne do této doby neznámý úsek horního Labe. Po první noci bez záběru jsem vymyslel účinnou krmnou strategii a za zbylé dvě noci vytáhl čtyři šupináče – 8,6kg, 10,3kg, 11,1kg a 11,5kg. Více informací na stránkách Successful baits. Za ct-exil Ondra Křížek.

23.9. – 25.9. Svazovka ČR

Víkend na naší oblíbené vodě proběhl ve znamení menších kaprů a nádherné Ondrovy parmy 66cm. Za ct-exil Ondra Křížek.

21.9. – 22.9. Svazovka ČR

Moje letošní „prokletí“ kaprů kolem 9kg pokračuje :) ). Tentokrát to byl už slušně nafutrovaný šupináč 72cm 8,7kg. Fotka opět samospouští, za ct-exil Ondra Křížek.

3.9. Svazovka ČR

Za poslední jednonočky se mi docela dařilo, chytil jsem co do počtu hodně kaprů, ale jediný co stál za fotku ( samospouští ) byl tento 8,4kg těžký šupoš a jeden menší v náručí mé přítelkyně :) . Za ct-exil Ondra Křížek.

21.8. – 25.8. Svazovka ČR

S Kubou jsme vyrazili na pětidenní výpravu a i přes extrémní teploty, které panovaly v posledních dnech jsme do podběráku dostali pár opravdových krasavců. Kuba vytáhl tři větší kapry – 9,3kg, 8,7kg a 8,6kg. Já tahal kapry pouze do 70cm. Za ct-exil Ondra Křížek. PS : Z této výpravy můžete shlédnout i video v naší podstránce videa.

15.8. – 16.8. Svazovka ČR

Po změně místa a krmné strategie jsem se konečně dostal k většímu kaprovi – 77cm 8,8kg, mimo něj jsem za poslední tři „jednonočky“ zdolal dalších 12 kaprů do 70cm. ( Fotka je samospouští ). Za ct-exil Ondra Křížek.

7.8. – 9.8. Svazovka ČR

S Kubou jsme vyrazili na dvounoční výpravu a opět jsme vytáhli pouze menší kapry, jak už to je poslední dobou na naší oblíbené vodě obvyklé. Dva nejhezčí jsme vyfotili a snad co nejrychleji dorostou do rozměrů, které je ochrání od odnešení od vody. Poslední den ráno se mi povedl sumec 101cm, tak aspoň ten trochu potěšil. Za ct-exil Ondra Křížek

7.8. Hasičská nádrž

Po roce jsem se vypravil zkontrolovat mého oblíbence z malé požární nádrže. Zajímalo mě hlavně, jestli je ryba v pořádku a naštěstí je. Po třech hodinách chytání zabral a za několik minut byl na podložce. Měřil pořád 76cm, ale byl pěkně vypasený a váha se zastavila lehce pod 9kg. Tak třeba zase za rok :) ) Za ct-exil Jakub Figr.

4.7. – 7.7. Svazovka ČR

Další čtyřdenní výpravu jsme věnovali naší srdcovce. Na první noc přijel podruhé v letošním roce chytat i můj táta a k ránu vytáhl kapříka kolem 65cm a já jednoho menšího. Dopoledne zabrala Markovi dokonce parma 63cm. Druhou noc táta s Markem odjeli a já měl dva záběry, jenže slušnější rybu jsem uřízl a vytáhl akorát prcka. A poslední noc jsem chytal s Markem a oba jsme vytáhli jednoho šupíka, můj měl 73cm a Marek svého odháčkoval rovnou ve vodě. Za ct-exil Ondra Křížek.

27.6. – 1.7. Svazovka ČR

Neúspěšnou výpravu z minulého týdne vystřídala jedna z těch úspěšnějších. Tentokrát jsme vyrazili chytat na pro nás úplně neznámou vodu a podařilo se nám chytit krásně stavěné kapry. Můj největší vážil 10,1kg, Kuba nachytal nejvíce v čele s kapry 11,8kg, 10,9kg a 9,9kg, Markovi se podařil krásný lysec 8,1kg a Tomáš zůstal bohužel bez záběru. Za ct-exil Ondra Křížek.

20.6. – 24.6. Svazové vody ČR

Jedna z nejhorších výprav co jsme zažili je za náma. Měli jsme naplánováno jet na 5 dní na pískovnu, která ale byla oproti loňskému roku jak vyměněná a my chytili pouze jednoho kapříka, tak jsme třetí den zabalili a odjeli na naší „domácí“ vodu, kde jsme s Markem a Tomášem za dvě noci udělali 9 záběrů, z toho vytáhli 5 kaprů kaprů do 70cm.. Za ct-exil Ondra Křížek.

11.6. – 12.6. Svazovka ČR

Včera jsem na ryby vyrazil o něco dřív, než obvykle ( kolem 16:00 ) a ještě, že jsem tak učinil, protože do setmění jsem měl dva záběry, lysce pod 70cm jsem vyháčkoval hned ve vodě a šupináče 80cm 8,7kg jsem si samospouští vyfotil. Další dva záběry jsem měl až po rozednění a ten větší měřil 74cm. Za ct-exil Ondra Křížek.

7.6. – 8.6. Svazovka ČR

Tomáše šupináč z dnešního rána, 75cm.

3.6. – 5.6. Svazovka ČR

Po delší době se nám povedlo s Kubou a Tomem zdolat dva slusnější kapry. První noc byl u vody Kuba sám a dostal na břeh šupoše 76cm, ale fotky samospouští se mu nepovedli. Druhou noc už jsme chytali všichni a já vytáhl tmavého šupináče 77cm, už vytřeného. Za ct-exil Ondra Křížek.

10.5. – 11.5. Svazovka ČR

Po dvou týdnech jsem se opět dostal na břeh mé milované vody a k ránu mě probudil tenhle šupík 75cm 8,2kg. Za ct-exil Ondra Křížek.

27.4. – 28.4. Svazovka ČR

Po několika nezdařilých pokusech se konečně usmálo štěstí i na Tomáše a vytáhl svého prvního letošního kapříka :)

20.4. – 25.4. Svazovka ČR

Přes Velikonoce se po dlouhé době dostalo aspoň na chvíli k vodě všech 5 členů našeho týmu a z toho byl nejúspěšnější Kuba, který za 5 dní vytáhl 9 kaprů + jako místní raritu parmu 63cm. Kuby největší šupináč měl 91cm 12,3kg s obrovskou ocasní ploutví a na prutě měl ještě dvě ryby nejspíš podobné velkikosti, které ale uřízl. Další jeho kapři neměli více než 70cm.. Já jsem vytáhl pouze dva kapříky a ostatním se nepodařilo vůbec nic. Za ct-exil Ondra Křížek.

17.4. – 18.4. Svazovka ČR

Opět jsme s Markem vyrazili na noc k vodě a celkem se dařilo. Já vytáhl lysce 73cm a Marek šupináče 72cm. Za ct-exil Ondra Křížek.

6.4. – 7.4. Svazovka ČR

Vyrazili jsme s Markem na další noc k vodě a tentokrát se dařilo o mnoho lépe. Marek chytil dva kapry, lysce 64cm a šupoše 77cm bez mála 8kg. Za ct-exil Ondra Křížek.

1.4. – 2.4. Svazovka ČR

Prvního kapříčka jsem si chytil letos už i já. Bylo to teprve na druhé vycházce k vodě a měřil 60cm. Jelikož byl první, tak potěšil. Za ct-exil Ondra Křížek.