Podstránka projekty představuje aktivity našeho týmu v různých oblastech kaprařiny.

Zapomenutí kapři ze zapomenutých a lokálních vod

Je projekt, lépe řečeno mise, na kterou nás přivedla jedna zapomenutá tůňka. Každý z nás vždy toužil něco takového objevit a chytit tam nějakého zapomenutého kapra. Dále nás vždy lákalo ulovit zapomenutou rybu na lokální vodě, za což považujeme hojně prochytávané tůňky a podobné vody, které navštěvují hlavně masaři. Jak se nám na této misi daří, můžete sledovat *zde*.

Urban carp fishing in Prague

Dalším projektem, kterému se věnujeme od roku 2014, je rybaření přímo v našem hlavním městě. Prahu má téměř každý z našich členů od svého bydliště co by kamenem dohodil a Jirka Moc, který je zakladatelem této mise v ní od narození bydlí. Rybaření ve městě nám přináší hodně adrenalinu a nezapomenutelných zážitků. Na této podstránce Vás pravidelně informujeme o našich výpravách.

Cesta mladých kaprařů (rozhovory)

Tento projekt jsme odstartovali začátkem roku 2013 a je zaměřen na mladé kapraře. V rozhovoru s nimi se ptáme na jejich začátky s rybařením a postupný přesun ke kaprařině. Další otázky budou jak obecné, tak „na tělo“ každému z tázaných. Všechny rozhovory budou samozřejmě doplněné zajímavými fotografiemi a můžete si je přečíst *zde*.

Tackle, Baits & Taktics

Krátké fotoseriály našich oblíbených tipů a triků, recenzí, návodů, prostě všeho co by se Vám mohlo při rybaření v určité chvíli hodit.