2022

21.ledna

Celoroční video s názvem Kapří stezky III – Labe, sledujte *zde*

2021

3.prosince

Nejdelší výprava roku je za námi a vy ji můžete zhlédnout na videu *zde* a nebo si přečíst článek *zde*

30.července

První letošní, jarní video z přehrady Vltavské kaskády sledujte *zde*

22.ledna

O další video na našem Youtube kanále se postaral Jirka, který se vydal splnit si svůj sen na úzký potok. Sledujte *zde*

2.ledna

Druhému pokračování videa Kapří stezky dnes odbyla premiéra. Video mapuje Ondry životní sezónu 2020. Sledujte *zde*

2020

24.listopadu

Sledujte nové video z Pálavských jezer, kde se nám při naší premiéře parádně dařilo! Odkaz *zde*

21.června

První letošní video mapuje celé jarní tažení na řece Labi, kde se nám povedlo mnoho krásných úlovků v čele s kapry 27,7kg 26,3kg a 24,7kg. Sledujte *zde*

11.ledna

Poslední video z uplynulé sezóny je venku! Uvidíte v něm mimo jiné i pražský Urban fishing. Sledujte *zde*

2019

27.prosince

Úžasné video mapující letošní sezónu Ondry sledujte *zde*

24.prosince

S novým, velmi očekávaným videm ze zapomenutých tůní Vám přejeme krásné Vánoce! Lov černokněžníků na mlaskačku sledujte *zde*

24.listopadu

Dnes jsme vydali nové video s názvem – Lov kaprů na přehradě – podzim mezi pařezy. Sledujte *zde*

11.června

Vychází nové video – Vltavská kaskáda – vymodlení kapři. Sledujte *zde*

4.dubna

O další video se postaral Tomáš Sekera s rodinou. Jejich duben na řece sledujte *zde*

22.března

První letošní video, pro nás atypické, Jirka natočil na pražském potoce. Sledujte *zde*

11.ledna

Další pokračování úspěšných videí z centra Prahy je na světě. Sledujte *zde*

2018

3.listopadu

Video plné krásných ryb z české přehrady je online na našem youtube. Jak se Ondrovi s Tomem vedlo sledujte *zde*

5.září

Nové video od Ondry z jara 2018 *zde*

22.ledna

Přinášíme Vám nové video. Tentokrát je hlavní účinkující Daniel Vlk a jeho kapři, uloveni na českých svazovkách. Sledujte *zde*

2017

31.prosince

PF 2018, přejeme Vám mnoho úspěchů v novém roce!

27.prosince

Nové video Ondry Křížka na kanálu Exil Carplife. Sledujte *zde*

28.listopadu

Nové video je od Toma Sadila a ukazuje pravou, nefalšovanou radost z rybařiny. Koukněte *zde*

21.listopadu

Po dlouhé době jsme na web přidali nový článek. Tomáš Sekera se rozepsal o jeho nočních výpravách. Čtěte *zde*.

7.července

První video je na světě a Vy v něm uvidíte to nejlepší z letošního jara. Sledujte *zde*

28.února

Nové video z Urban fishingu v samotném centru Prahy je tady a nese název Carp n Prague! Sledujte *zde*

10.ledna

Přinášíme další video od krásných zapomenutých tůní, sledujte *zde*

2016

31.prosince

PF 2017, přejeme Vám mnoho úspěchů v novém roce!

15731961_1117766998320919_4037265444571632508_o

31.prosince

Rok se s rokem sešel a my tu máme další vyhlášení naší motivační soutěže TOP 10. Uplynulý rok předčil všechny ostatní a my se můžeme pyšnit sedmi kapry přes 20kg! Z nichž největšího šupináče ulovil Dan a měl 102cm 22,1kg! Druhou příčku obsadil Dan taktéž, tentokrát také se šupošem 103cm 21,9kg a na třetí se umístil Ondra s lyscem 101cm 21,9kg! Na všech deset největších kaprů se můžete podívat *zde* 

20.řijna

Po roční pauze jsme natáčeli na zapomenuté tůňce a ze záběrů sestříhali video, které můžete vidět *zde*.

9.srpna

Druhé video roku 2016 je venku a Vy v něm uvidíte naše úspěšné jaro, kdy se nám mimo jiné povedlo ulovit čtyři kapry přesahující 20ti kilovou hranici. Podívejte se *zde*

28.července

První letošní video z dílny Ondry Křížka je na světě. Dostalo název Low life, High catch a zachycuje Šulcika pětidenní výpravu, kde ulovil pět kaprů nad 15 kilogramů! Sledujte *zde*

19.června

Článek od Ondry – Zážitky nám nikdo nevezme, teď i na portálu www.carpfishing.cz

16.května

V květnovém vydání magazínu Kapr & Kapří svět najdete článek od Ondry Křížka – Zážitky nám nikdo nevezme.

13178542_939716932792594_907577952918039462_n

19.ledna

Po loňské sezóně jsme se rozloučili s naším nejnovějším členem Lubošem Zimmelem, kterému přejeme hodně úspěchů, ale abychom jen neztráceli, přibrali jsme mezi nás nového kamaráda, který se nám svým přístupem k rybaření moc líbí a věříme, že dokonale zapadne, Dane vítej! Dana profil *zde*.

15.ledna

Další a tentokrát už poslední video z roku 2015 je zveřejněno. Jedná se o pokračování Urban fishingu v Praze, konkrétně z výprav Jirky Moce. Sledujte *zde*.

10.ledna

Předposlední video z minulého roku je venku! Má ho na svědomí Slámiš a zachycuje jeho velmi úspěšný podzim. Na videu uvidíte mnoho krásných kaprů z českých svazovek, včetně dvou obrovských klenotů z řeky přes 20kg. Video sledujte *zde*.

2015

31.prosince

PF 2016, přejeme Vám mnoho úspěchů v novém roce!

31.prosince

Další a tentokrát bezkonkurenčně nejúspěšnější rok je za námi. Jako pokaždé vyhlašujeme vítěze naší motivační soutěže TOP 10. Letos se stal poprvé vítězem Honza Slaminka, který ulovil parádního šupináče 99cm 22kg! Druhé místo obsadil Slámiš také, s lyscem 96cm 20,2kg, kterého ulovil také Ondra Křížek a obsadil tak třetí příčku – 96cm 20kg. Celkové výsledky najdete *zde*.

23.prosince

Letos je to druhý rok, kdy jsme se věnovali Urban Fishingu v Praze, který nás naprosto fascinuje. Nyní Vám přinášíme první video z jednoho letního dne, kdy jsme se rozhodli kapry vystopovat a pokusit se je ulovit z hladiny. Tento den jsme si ve čtveřici (Jiří, Šulcik, Ondra a Hany) náramně užili a také parádně zachytali, jak ve videu sami uvidíte. Sledujte *zde*.

Příjemnou podívanou, veselé Vánoce a šťastný Nový rok přeje, Carp team Exil

10.prosince

Čtrtvé video, které jsme pro Vás letos sestříhali, dostalo název Carplife a uvidíte v něm léto a podzim našich Ondrů. Sledujte *zde*.

25.listopadu

Další letošní video na sebe nechalo poměrně dlouho čekat, ale za to Vás můžeme ujistit, že není rozhodně poslední. Náš nejnovější počin zachycuje úspěšné jaro Slámiš a vy si jej můžete pustit *zde*.

8.července

Kdo ještě nečetl náš článek Urban fishing Praha, který vyšel v magazínu Kapr & Kapří svět, má teď příležitost si jej přečíst na našem webu – *zde*.

14.června

Třetí letošní video právě vyšlo, zachycuje naše velmi úspěšné jaro. Odkaz *zde*.

11.dubna

Právě jsme zveřejnili druhé video z letošního roku. Podívejte se i vy, jak parádně se nám podařilo při březnových výpravách odstartovat sezónu. Odkaz *zde*.

15.března

Nachystali jsme pro Vás dvě nové videa. První z nich je první výtvor Slámiše a video zachycuje náš vydařený podzim 2014, sledujte *zde*. Druhé video je krátký střih z březnové výpravy Šulcika a Ondry, najdete jej *zde*.

10.února

V únorovém vydání magazínu Kapr & Kapří svět si můžete přečíst náš článek Urban fishing Praha od Jiřího Moce a Ondry Křížka.

Článek Urban fishing Praha

25.ledna

Nejočekávanější video z roku 2014 právě vyšlo. Podívejte se i Vy na Urban fishing v Praze – klikněte *zde*.

17.ledna

Začátkem nové sezóny jsme se rozloučili s dalším naším členem Honzou Kolesnáčem, ale abychom pořád jen neztráceli, přibrali jsme mezi nás kamaráda a nového parťáka Luboše Zimmela. Ať se daří Lubo! :)

11.ledna

Hned začátkem roku začínáme smutnou zprávou a to tou, že náš člen a kamarád Jakub Figr musel z osobních důvodů působení v týmu na nějaký čas přerušit. Díky za nezapomenutelný společný čas strávený na rybách a snad zase jednou u vody!

2014

31.prosince

PF 2015. Carp team Exil Vám přeje šťastný Nový rok!

31.prosince

Opět nám další rybářská sezóna skončila a my můžeme vyhlásit vítěze naší motivační soutěže TOP 10. Kapra roku 2014 ulovil Tomáš Sekera 88cm 17,1kg, na druhém místě skončil jako loni Ondra Křížek, tentokrát s lyscem 84cm 16,2kg a na třetí příčce se umístil Ondra Šulc s lyscem 87cm 16. Celkové výsledky najdete *zde*.

8.prosince

Třetí video z roku 2014 je na světě. Tentokrát se jedná o pokračování našeho putování po zapomenutých vodách. Odkaz na video *zde*.

24.září

Naším druhým letošním zveřejněným videem, je krátký sestřih z jara 2014 celého týmu. Můžete se podívat *zde*.

13.září

Připravili jsme pro Vás článek z ročního období, které právě nastává. Konkrétně z loňského *Vydařeného podzimu* Ondry Křížka.

13.června

Na blížícím se R-SPEKT Cupu nebude chybět exilácká účast! V týmu se šťastným číslem 7, startuje po boku Dalibora Hašpici náš člen Jiří Moc. Celá akce začíná již v pondělí a přejeme organizátorům a účastníkům (hlavně těm našim :) ) hodně štěstí!

2.června

První video roku 2014 je na světě! Vytvořili jsme jej z desetidenní výpravy na jednu z největších svazových vod v ČR, pustit si jej můžete *zde*. Přejeme příjemnou podívanou!

31. května

Novým členem našeho týmu se stal náš dobrý kamarád a začínající rybář Honza Hanuš. Hodně štěstí Hany! :)

12. května

Na naší facebookové stránce jsme zveřejnili velké album z letošní desetidenní výpravy na velkou svazovou vodu. Podívat se můžete *zde*.

23. dubna

Petr Hluchý dostal druhou šanci v našem týmu, tak snad s ní tentokrát naloží lépe :) Good Luck.

23.března

Na web jsme přidali článek od Ondry Šulce – Prázdniny ve znamení kapra. Článek navazuje na Šulcika první článek – Cestu k velkým kaprům. Můžete si jej přečíst *zde*.

7.února

Na letošní rok jsme navázali spolupráci s rybářským e-shopem Carpfanatics. Podpořte je svým lajkem na jejich fb stránku. Odkaz na web *zde*.

5.února

8.díl Cesty mladých kaprařů je tady. Tentokrát byl vyzpovídán Tomáš Kablásek, tester firmy Mivardi a velký příznivce kaprařských závodů. Rozhovor *zde*.

20.ledna

Připravili jsme další díl Cesty mladých kaprařů, tentokrát s Ondrou Karlovským, spolupracovníkem firmy Imperial baits a velkým milovníkem řeky Vltavy. Čtěte *zde*.

20.ledna

Na portálu caprfishing je nově zveřejněn článek od Honzy Slaminky – První sezona kapraře. Doporučujeme obzvlášť začínajícím kaprařů, aby si jej přečetli, mohl by Vám dost věcí usnadnit. Čtěte *zde*.

1.ledna

V roce 2013 jsme se účastnili týmové soutěže na Carpfishingu, nejlépe si vedl Ondra Křížek s Honzou Slaminkou, kteří obsadili 4. místo. Odkaz na soutěž *zde*.

 

2013

31.prosince

PF 2014. Carp team Exil Vám přeje šťastný Nový rok!

30.prosince

S koncem roku přichází vyhlášení naší týmové soutěže TOP 10, kterou letos vyhrál Ondra Šulc s kaprem 96cm 17,8kg. Na našich deset největších ryb v letošním roce se můžete podívat *zde*.

24.prosince

Video – Příběhy zapomenutých tůní je zveřejněné a Vy se můžete podívat na to, jak může být kaprařina krásná aniž by se zrovna jednalo o trofejní kusy :) Přejeme šťastné a veselé Vánoce! Video zde - http://www.youtube.com/watch?v=tKbv_3SNLkQ

Zde k videu i malý úvod a pár fotografií - http://www.carpfishing.cz/clanky/pribehy-zapomenutych-tuni/

10.prosince

A je tu další video, tentokrát s názvem Listopadová vycházka. Jedná se o krátký sestřih jedné úspěšné párhodinové výpravy, na které byl Ondra Šulc s Ondrou Křížkem.

1.prosince

6. díl Cesty mladých kaprařů právě vyšel. Tentokrát byl vyzpovídán člen Carp Gangu – Pavel „Panky“ Višněvský. Čtěte *zde*.

22.listopadu

Připravili jsme pro Vás nové video s názvem Výzva velké vody. Video zachycuje dvě výpravy Jirky Moce a Honzy Kolesnáče na velké svazové vody v ČR.

16.listopadu

Šulcikovu Cestu k velkým kaprům si můžete přečíst i na portál Carpfishing.cz se kterým nově spolupracujeme.

10.listopadu

V listopadovém vydání magazínu Kapr & Kapří svět se objevil článek Ondry Šulce s názvem Cesta k velkým kaprům. 

DSC_0135

4.listopadu

Letošní rok byl od nás co se týká videí trochu slabší, ovšem koncem podzimu a přes zimu se toto změní a vy se můžete těšit na jedno velké video ze Zapomenutých tůní a na pár kratších, z nichž jedno sdílíme právě teď. Na videu jsou zachyceni dva prozatím největší kapři Honzy Slaminky v roce 2013 a vy si jej můžete prohlédnout *zde*.

21.října

Další díl Cesty mladých kaprařů je tady, tentokrát odpovídal Pavel Bařina, tester firmy Chytil a člen ppcarp teamu. Rozhovor *zde*.

18.října

Po delší době jsme přidali nové video, na kterém jsou zachycené střípky z výprav a nezveřejněné záběry z jara a léta 2013 – můžete si jej pustit pod *tímto odkazem*.

16.října

Po delší odmlce přinášíme 4.díl Cesty mladých kaprařů, tentokrát jsme vyzpovídali Jakuba Prudíka a rozhovor najdete *zde*.

16.září

Na podstránce Články si můžete přečíst článek od Honzy SlaminkyPrvní sezona kapraře. Článek je hezky a poutavě napsaný a jak již název napovídá, Honza v něm popisuje jeho první zážitky při lovu kaprů a předává užitečné informace a poznatky, hlavně pro začínající kapraře.

6.září

CT Exil přijal do své rodiny nového člena, našeho kamaráda a Jirky spolubojovníka v týmové soutěži na CF - Honzu Kolesnáče. Honzo vítej! :)

10.srpna

Po dlouhodobém nezájmu Ondry Mačáka o rybaření, jsme s ním dnešním dnem ukončili spolupráci.. Přejeme good luck do budoucna…

11.července

Honzovi Slaminkovi vyšel článek v magazínu Kapr/Kapří Svět 7/2013.. Ve článku je zachycena jeho první kaprařské sezóna. Tak obzvlášť začátečníci neváhejte a kupte si jej.

sláma

14.června

Po fantastickém jaru, které prožil Ondra Šulc na českých svazovkách, Vám dnes přinášíme jeho úlovky zachycené na videu! Můžete jej sledovat *zde*.

29.května

Na našem webu si nyní můžete přečíst článek Sezóna blázna od Ondry Křížka, který v zimě vyšel i v kapromanii. Čtěte *zde*.

27.dubna

V týmové soutěži na CF byl náš již bývalý člen Petr Hluchý nahrazen Markem Veselým a do soutěže se také zapojil Jiří Moc, který bude hájit barvy Steel banDHitas společně s kolegou z DH týmu Honzou Kolesnáčem. Jejich profil *zde*.

27.dubna

Dnešním dnem jsme se rozloučili s naším členem Petrem Hluchým, přejeme mu hodně štěstí do budoucna!

28.března

Junior exil masters se rozhodli také přihlásit do týmové soutěže na Carpfishingu a čelit tak velké výzvě! Šulcika a Peťana soutěžní profil *zde*.

26.března

První dvojice z našeho týmu se přihlásila do týmové soutěže portálu Carpfishing. Jsou to konkrétně Ondra s Honzou a na jejich profil v soutěži se můžete podívat *zde*.

18.března

Proběhli poslední hlavní grafické úpravy nového webu, který je nyní oficiálně spuštěn. Za pomoc, při jeho tvorbě ještě jednou děkujeme Michalovi Gadlenovi.

12.března

Dnes vyšlo nové číslo časopisu Kapromanie, ve kterém je se svým článkem „Sezóna blázna“ i náš člen Ondra Křížek. V tomto čísle také uvidíte Jirku Moce ve zprávách od vody s jeho 10ti kilovým šupošem na sněhu.

titulka-brezen

7.března

Připravili jsme další projekt, který nese název Cesta mladých kaprařů. V každém měsíci se můžete těšit na rozhovor s námi vybraným mladým kaprařem. V prvním rozhovoru jsme vyzpovídali Honzu Kolesnáče a Vy se na rozhovor s ním můžete podívat právě *zde*.

5.března

Vytvořen nový web, jeho oficiální spuštění plánujeme v následujících dnech.

11.února

Předběžně Vám můžeme sdělit, co plánujeme letos za akce na zapomenutých vodách. Přes zimu jsme našli další dvě takové, kde by se mohli ukrývat krásní zapomenutí kapři. Také jsme nakoupili už poměrně slušné vybavení na natáčení i fotografování, takže hned jak ledy povolí, vydáme se točit na naší starou známou zapomenutou tůňku. V průběhu roku se pokusíme poodhalit tajemství již dvou výše zmiňovaných tůní, opět s kamerou po boku. Na konci roku se můžete těšim na naše první velké video s různými návody – např. jak si ulehčit práci při hledání vhodné zapomenuté vody, návody jak chytat na takových vodách, ale hlavně spoustou záběrů z nádherného prostředí a lovu zapomenutých kaprů. Chtěli bychom jej prezentovat i na různých kaprařských akcích. Držte palce, ať to vše výjde a i vy se můžete přesvědčit, že pátrání po zapomenutých kaprech může být daleko úchvatnější, než honba za „tím největším“.

23.ledna

Další přednáška pro děti z rybářského kroužku je za námi, tentokrát byla na téma péče o kapra, návnady, návazce a zapomenuté tůňky. Fotky z přenášky můžete vidět na naší facebookové stránce a video na youtube.

2012

31.prosince

S koncem roku přichází i vyhlášení konečných výsledků naší motivační soutěže. V roce 2012 ji vyhrál Ondra Křížek s kaprem 90cm 15,5kg, ale že to letos bylo těsné :) .. Sezona 2012 pro nás byla jedna z nejlepších a pod tímto odkazem se můžete podívat na TOP 10 kaprů, které jsme ulovili – TOP 10/2012 .. Přejeme Všem mnoho úspěchů a radostných chvil u vody v roce 2013!!!

12.prosince

První přednáška o kaprovi, jeho lovu a kaprařině obecně pro děti z rybářského kroužku ve Staré Boleslavi je úspěšně za námi. Děti suprově spolupracovali a přednáška se jim líbila, tak si nás vyžádali ještě na jednu z příštích hodin :) . Video z přednášky můžete vidět zde.

6.prosince

Dnešním dnem náš web přešel na originální doménu .cz, v příštích týdnech bychom chtěli zapracovat i na grafice, tak snad se vše podaří. Nově tedy – www.ct-exil.cz.

26.listopadu

Na konci listopadu jsme pro Vás připravili další video, tentokár se jedná o první video ze zapomenutých tůní a můžete jej zhlédnout zde.

9.listopadu

V listopadovém vydání magazínu Kaprománie můžete vidět pár našich fotek u článku od samotného Dalibora Hašpici – náhled zde.

4.září

Přinášíme Vám nové video, tentokrát ze souboje a focení 14,5kg těžkého šupináče, kterého zdolal Ondra na novém místě na jeho oblíbené vodě – video zde.

18.srpna

Máme pro Vás další video, které zachycuje dva krásné kapry Honzy Slaminky – podívejte se zde v podsekci videa.

31.července

Po dvouměsíční odmlce je tu nové video, které si můžete pustit přímo na našem webu v podsekci videa. Jedná se o krátký sestřih z naší první výpravy na Orlickou přehradu, kde se nám podařil mimo jiné krásný tamní šupoš o rozměrech 85cm 11,5kg.

4.června

Na našem webu se ode dneška můžete setkat s podsekdcí „Projekty„, ve které se začíná slibně rozvíjet pro všechny jistě zajímavý a atraktivní projekt s názvem – Zapomenutí kapři ze zapomenutých a lokálních vod.

1.června

V podsekci videa se nyní můžete podívat na nové video ze svazových vod, ve které mimo jiné představí své osobáčky Ches a Ondra.

29.května

Exilácký tým se opět rozrostl o další dva členy, jsou jimi Honza Slaminka a Ondra Šulc. Kluci s náma už delší dobu jezdí na ryby, tak proč je nevzít pod naše křídla :) . Vítejte v týmu.

28.dubna

A je tu první letošní video! Bylo natočeno na předmaturitních výpravách Ondry Křížka, které byly spojeny s prvním testem návnad a nástrah od DH baits. Můžete si jej prohlédnout rovnou na našem webu v podsekci videa.

1.března

Před pár dny byl spuštěn velmi zajímavý portál pro kapraře – www.carpfishing.cz. Jestli chcete užitečné rady nebo jen tak pokecat s některým stejně zapáleným „bláznem“, neváhejte a registrujte se.

5.února

Dnešním dnem Vám představujeme nového sponzora v oboru kvalitních nástrah a návnad – firmu DH baits. Doufáme, že spolupráce bude suprově fungovat a bude přínosem pro obě strany.

4.února

Pro lepší přehlednost jsme upravili podstránku videa, od teď si je budete moci pustit hned na naší stránce.

28.ledna

První týmová trička pro členy našeho týmu dorazila, teď už nás u vody nepřehlédne :-) ))

17.ledna

Za celý tým se omlouvám za trapné nabídky kluků z našeho již bývalého junior-teamu. Bohužel po včerejší ztrátě sponzora hned zavětřili za našimi zády po jiném. Tudíž se po tomto jejich výkonu junior-team ruší. Oslovené firmy prosím, aby to chápali spíš jako srandu :) ). díky, Ondra Křížek.

17.ledna

V novém (únorovém) vydání magazínu Kapr & Kapří svět, můžete vidět krátkou zprávu od vody od Jakuba Figra, společně s jeho největším kaprem z roku 2011.

16.ledna

Dnešním dnem vítáme po roční pauze našeho staronového člena Jirku Moce, který musel odejít po rozepři s bývalým sponzorem. Snad nám to teď už vydrží!

16.ledna

Po dvou a půl letech končí naše spolupráce s firmou Successful-baits. Celému vedení za všechno děkujeme a přejeme jim, ať se daří.

1.ledna

Začal nám nový rok a tím pádem končí soutěž TOP 10 pro rok 2011, kterou vyhrál Jakub Figr s kaprem 91cm 12,1kg, Jakub získal i druhé místo se šupináčem 83cm 11,8kg a na třetím místě se umístil Ondra Křížek se šupináčem 80cm 11,5kg.

2011

22.prosince

Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a hodně štěstí v roce 2012.

27.listopadu

Na podstránku Články, byl dnes přidán nový článek od Tomáše Sekery – Zavážení na řekách.

20.listopadu

Pro lepší přehlednost stránek jsme obnovili starou podsekci ex členů, můžete se na ně podívat zde.

7.listopadu

Na našem webu se společně s dnešním dnem setkáváte s novým dizajnem a novou podkategorií Projekty, ve které připravujeme projekt na podporu mladých kaprařů aneb Junior team Exil.

3.listopadu

11.11.2011 Vychází nové číslo magazínu Kapr – Kapří svět ve kterém si mimo jiné budete moci přečíst článek od Ondry Křížka – Méňě znamená více, platí to i na řece?

30.října

Na podstránku Články JT byl dnes přidán nový článek od Petra Hluchého, ve kterém popisuje jak poznal fenomén jménem boilies.

29.října

Dnešním dnem jsme založili stránku na facebooku, přidat se můžete právě zde – facebook.

27.září

Na webu nachytano.cz si můžete přečíst článek od našeho člena Ondry Křížka – Něco jako dokonalá voda.

20.září

Carp team Exil dnešním dnem přijal dva nové členy. Hlavně z důvodů slabé rybářské aktivity většiny lidí v týmu. Oba „nováčci“ jsou velmi zapálení kapraři, tak snad to s aktivitou v týmu trochu pohne a bude nám to klapat. Tímto ještě jednou v týmu vítám Petra Hluchého a Ondru Mačáka.

3.července

Dnešním dnem byla zrušena stránka našich ex-členů a je nahrazena mnohem zajímavější stránkou, kde si můžete prohlédnout všechna naše videa, včetně videa z nejnovější výpravy.

20.března

Přečtěte si na stránkách Successful baits nový článek od našeho člena Ondry Křížka.

http://www.successful-baits.cz/successfulbaits/8-Videa-Clanky/84-Doba-treni-Ondra-Krizek

1.února

Dnešním dnem jsme se museli rozloučit s naším nejnovějším členem v týmu -  Jirkou Mocem. Důvody nebudu rozepisovat, ale každopádně chci Jirkovi za celý tým popřát hodně štěstí jak v kaprařině, tak v životě celkově.

2010

31.prosince

Přejeme Vám všem šťastný nový rok 2011 a mnoho rybářských i nerybářských úspěchů v něm! Jako vzpomínku na naší letošní sezonu Vám přinášíme malé video ( fotoprezentaci ) úlovků a chvil u vody! http://www.youtube.com/watch?v=C3tqsP4Gvsk

Ke konci roku také patří vyhodnocení naší každoroční soutěže Kapr Roku! V letošním roce 2010 vyhrává Jakub Figr s kaprem, kterého chytil už v Květnu letošního roku 92cm 15,1kg. Druhé místo patří Ondrovi Křížkovi s úlovkem šupináče 97cm 13,2kg a na třetím místě skončil lysec 86cm 13,1kg, kterého ulovil náš nový člen Jiří Moc. http://ct-exil.wbs.cz/Souteze.html

Carp team Exil

10.září

Závody! Ano, po roce jedeme na další závody. Tentokrát na závody, které pořádá RKMB na revíru Dešná! Barvy Successful baits teamu a samozřejmě také CT Exil budou hájit Tomáš Sekera a Jiří Moc. Startující pod číslem 26.

 http://www.rkmb.cz/products/zavody-na-podzim/

28.srpna

Po dlouhé době jsme přijali do našeho carp teamu nového člena a je jím Jirka Moc. Po dvou společných výpravách s Jirkou a kvůli nedostatku času na chytání našich členů Marka a Karla, jsme se rozhodli Jirku přijmout. Doufáme, že se mu u nás bude líbit a dařit.

3.července

Byla smazána soutěž Kapr měsíce pro rok 2010 a upravena soutěž Kapr roku 2010.

17.května

Dnes se mi donesla bohužel velmi otřesná novinka. Na Probošstkých jezerech v blízkosti Brandýsa nad Labem kvůli zasypávání spojovacího kanálu, vymřelo snad vše co zůstalo v Boreckém jezeru, včetně úžasného kapra 105cm 22kg o kterém se tu vůbec nevědělo. Důvod vymření je nejspíše odpad ze skládky, kterým se kanál zasypává. Velkých i malých kaprů bohužel zemřelo údajně opravdu velké množství. Lidé jsou prostě hovada, jinak se tohle nazvat nedá!

2.dubna

Z jistých důvodů byla dnešním dnem ukončena spolupráce našeho týmu a bratrů Bařinů, děkujeme za společný rok s Vámi v týmu a přejeme hodně štěstí!

5.ledna

Upozorňujeme! V provozu je nový eshop firmy Successful baits – http://www.successful-baits.cz/ 

2009

22.prosince

A je tu další video, tentokrát fotoprezentace z letošní sezony – http://www.stream.cz/video/10/403836-carp-team-exil-2009

27.listopadu

Přinášíme Vám video z naší loňské výpravy na Maďarské Merenye – http://www.stream.cz/video/10/394391-ct-exil-merenye-2008

1.listopadu

Bohužel říjnová soutěž kapr měsíce dopadla nejhůře jak mohla – nechytl se žádný kapr.

13.října

Rozhovor s námi na Successful baits cupu.

http://www.stream.cz/video/371143-ct-successful-baits-2/0

4.října

Mnozí z Vás určitě sledovali průběh Successful baits cupu a zná výsledky. Bohužel našemu týmu se vůbec nedařilo, ale něco jsme se přiučili a pro příště ( jestli nějaké příště bude ) pojedeme lépe připraveni.

1.října

Naše měsíční soutěž o pět největších kaprů dopadla doslova katastrofálně. Za celé září jsme chytili pouze dva kapříky a o tři přišli. Na ryby chodili pouze Ondra a Kuba, ostatní ikdyž někteří nemají moc času, ale někteří zase mají času plno na rybách skoro vůbec nebyli. Snad říjen bude aktivnější jak v podobě našich členů, tak hlavně kaprů. První místo v září získal Ondra, s kapříkem 64cm…..

11.září

Náš tým se poprvé zúčasní kaprařských závodů. Konkrétně na Successful baits capu, od 1.10. – 4.10. Ve složení Ondra Křížek, Tomáš Sekera a Jakub Figr za tým Successful baits 2. Závody probíhají na jezeru Kluk v Poděbradech a Vy je budete moci sledovat v online přenosu na stránkách rkčr ( v odkazu ).

Odkazy :

http://www.rkcr-zavody.cz/?page=aktuality

http://www.successful-baits.de/

1.září

Konec měsíce sprna hlásí konec dalšího měsíce naší soutěže „Kapr měsíce“. Poprvé se v měsíci chytlo pět největších ryb nad 10kg a opravdu všechny stáli za to. Vítěz se může stát však pouze jeden a v srpnu je jím už podruhé v roce Tomáš Sekera, který si vylepšil osobní rekord úžasným šupináčem 94cm 15,2kg! Tomáš také vyhrává 5kg mražené boiliesu Tigernuss od našeho štědrého sponzora Successful baits, děkujeme.

9.srpna

Na podstránce „Články“ si můžete přečíst článek od Ondry Křížka, ze 14ti denní výpravy s Jakubem Figrem na jedné České svazové vodě.

8.srpna

Dnešním dnem začíná naše spolupráce s Německou firmou Successful baits. Na jejich výrobky se jedeme podívat a některé si odvést v úterý a hned potom je půjdeme vyzkoušet na několika noční výpravu.

1.srpna

Další měsíc je za námi a s ním i další kolo naší soutěže „Kapr měsíce“. Na tento července nikdy nezapomene Jakub Figr, který si z něj odnesl všechny možné body! A největší jeho kapr a také jeho nový osobák měl 89cm 12,8kg.

1.července

Opět je tu začátek nového měsíce a tudíž konec dalšího kola naší měsíční soutěže. V červnu bohužel nebylo tolik času, zejména kvůli škole, ale přesto na pár nocí se každý z nás k vodě dostal ( až na Karla, který je velmi zaneprázdněný a na kapry se nevydal od začátku roku ). Někdo měl štěstí, někdo smůlu a nakonec nejtěžší kapra měsíce Června chytil Tomáš Sekera – lysce 80cm 11,5kg.

23.června

Na podstránce „Články“ si můžete přečíst článek od Kuby Figra, který píše o tom jak začínal chytat kapry. Je to jeho první článek v životě.

1.června

A je tu konec květnové soutěže, body jsou přičteny. První místo uhájil Ondra Křížek, více na podstránce soutěže.

14.května

Podstránka soutěže byla přesunuta z pokračování stránek na stránku hlavní, místo diskuse, do které můžete nyní psát na pokračování stránek. www.ct-exil.wbs.cz

1.května

Dnes skončila soutěž Kapr měsíce Duben, body už jsou rozděleny. Největšího kapra měsíce chytil Ondra Křížek, více zde – http://ct-exil.wbs.cz/Souteze.html

7.března

Po dnešním dnu se do našeho týmu se přidal zatím nezkušený, ale nadějný rybář Kuba Figr, který s náma už minulý rok začínal jezdit na ryby. Uvidíme, jestli se mu letos podaří chytit první větší kapr.

27.února

Dnešním dnem vychází časopis rybář, kde si můžete přečíst můj článek o Podzimním víkendovém kapraření http://www.casopis-rybar.cz/obsah/aktualni-cislo/109/49/ .

30.ledna

Na podstránce kontakty, teď můžete vidět rybářské profily členů týmu a také kontakty na ně, kdyby jste chtěli kohokoliv z týmu kontaktovat, bez obav můžete na mailu.

2008

31.prosince

PF 2009 – Carp team Exil vám přeje mnoho rybářských i nerybářských úspěchů v novém roce!

30.listopadu

Na můj svátek, jsem si udělal kapří video z sezón 2004 až 2008. Jsou na něm kapři ze soukromých vod, zejména na starších fotkách, ale i dost svazováckých krasavců, především na fotkách novějších. http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=9987

14.října

Dnes se náš Carp team zase rozkvetl :o ) přišli k nám čtyři nový členové, jmenovitě Tomáš Sekera, Marek Veselý, Petr Bařina a Pavel Bařina – doufám že nám to v tomto složení dlouho vydrží…

26.září

Dnes se na svazové vodě podařil krásný úlovek Michalovi, který byl letos prvně na rybách. Kapr šupi 80cm odhadem kolem 10,5kg.

21.září

Dnes byl bohužel z týmu vyhozen jeden člen. Už rok nejsme s Petrem v kontaktu a takle to dál nejde, tak v týmu zůstáváme jen dva, snad se to na příští rok změní, pár kandidátů tu je :o ).

18.srpna

Dnes se kámošovi Pavlovi podařil krásný kousek, jeho nový osobák, kapr šupi 88cm a 14kg ze Svazovky.

10.srpna

Dnes z týmu odešel Ondra Vacík, který se rozhodl ukončit svou rybářskou kariéru z důvodu “ mě už to nebaví “ tak snad si to někdy v budoucnu rozmyslí.

1.srpna

A je to tu, naše první výprava za hranice. Odjíždíme zítra večer a přijedeme příští sobotu, doufám že si na Maďarské Merenyi ( http://merenye.carp.hu/ ) zlepšíme osobáčky, nebo aspoň nějakého pěkného Maďara chytneme a nejvíce se těším na nové zážitky. Až přijedeme určitě tu budou fotky a nějaký ten článek, jestli bude o čem :o ) tak Petrův zdar.

30.července

Dnes vyšel magazín Sportovní rybář ve kterém je můj článek o Krátkodobých výpravách a trochu i o mě, tak si ho určitě kupte :o )))) www.sportovnirybar.cz

28.července

Dneska byl podruhý v tomto roce chycen kapr jménem Šupinka a tentokrát byl šťastným lovcem kamarád Tomáš a kapr kterého chytil na začátku června táta kdy měl 94cm a 12,2kg měl tentokrát 94cm a 13kg. Gratuluji

10.června

Už se blíží první hromadná výprava na jednu Svazovou vodu s kluky z CT-Toušeň (Lukášem a Radimem) a s Vojtou Schwagerlem a jeho bráchou Honzikem. Začátek výpravy je 13.7. a do kolikátého tam budeme, ještě přesně nevíme. Tak doufám že každej z nás si chytne nějakého toho vysněného kapra. A o tom jak to vše proběhlo Vás budu později imformovat.

15.června

Dneska se povedl krásný úlovek kamarádovi Lukáši Dudovy,a to kapr ze svazové vody 73cm a 8kg.Gratuluji mu a foto – http://www.mrk.cz/fotky.php3?id=26746 

24.května

Dnes za osm hodin na zakrmeném místě na řece jeden kapřík 61cm.

20.dubna

Tak už nám naši Maďarští kolegové potvrdili rezervaci na Merenyi. Termín jasný 3.8.-9.8. ale už teď se nemůžu dočkat až uvidím nějakého Maďarského lysce :) http://merenye.carp.hu/ tady jsou www stránky revíru…

5.dubna

Tak moje první tři výpravy na okolní svazové vody které jsou pořád děsně studená dopadly prachbídně,ani ryba..(Chytáno na boilies) Zatím co Karlovi na Slezské Hartě se podařido „ufídrařit“ pár bílých ryb…

31.března 

Tak první dny je tepleji a už se chytlo v ČR i pár kaprů nad 10kg,tak honem na ryby kdo ještě nebyl a nezapomeňte na heslo „chyť a pusť“ :)

12.března

Obnova webu CT exil…..Začínají přípravy na první výpravu která by měla být o Velikonocích na řece…